Från 4 år
Lekmiljö
Trampolinpark
JumpYard Heron City
Sugen på en dag fylld av rörelse, skratt och utmaningar? Hos JumpYard Heron City väntar ett helt universum av aktiviteter – för både stora och små, nybörjare och våghalsar.
Här kan du studsa loss på våra trampoliner, klättra i färgsprakande klätterväggar, susa fram i vår SkyRider eller ta dig igenom en maxad ninjabana. Träna volter i våra skumgummigropar, spela dodgeball eller testa nya tricks – det är bara att köra!
För dig som gillar att tävla finns det gott om sätt att få fart på tävlingsinstinkten. Välj mellan vår 3 kamp, en klassisk 5 kamp, eller utmana kollegorna i en fartfylld teambuilding aktivitet. Vi erbjuder också andra roliga gruppaktiviteter perfekta för kompisgäng, kollegor eller ett extra kul barnkalas.
När
Mån-fre kl. 10.00–20.00
Lör-sön kl. 09.00–19.00
Pris
Mån-fre kl. 10.00–20.00
Lör-sön kl. 09.00–19.00
Bra att veta
Annonser:
Annonser: